Author: s***y
Date:
Review: True to size long hair easily attached in the hair nice color I love the straight hair Easy to wear: Comfortable
Màu sắc: màu nâu
Price: 209.000₫
Original Price: 243.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 300 g |
| Chiều dài | 100 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2301120330432255 |
Author: s***y
Date:
Review: True to size long hair easily attached in the hair nice color I love the straight hair Easy to wear: Comfortable
Màu sắc: màu nâu
Author: j***2
Date:
Review: maganda siya and legit na dadating kung ano ang haba
Màu sắc: màu nâu
Author: r***7
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: màu nâu
Author: n***6
Date:
Review: Its sooo pretty and perfect
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm